MONTÁŽNÍ NÁVOD - REVIZNÍ DVÍŘKA

Revizní dvířka se osadí do připraveného stavebního otvoru, jehož rozměr je shodný s uvedeným rozměrem objednaných dvířek.

Pro upevnění revizních dvířek jsou na vnitřní zárubni rámu packy v délce od 130 mm - 155 mm dle druhu dvířek ( u menších rozměrů jsou na vnitřním rámu otvory pro šrouby ).

Nedokonalosti kolem stavebního otvoru zakryje vnější rám dvířek.

Postup jak nalepit naše samolepky

Prezentační video

Co budete potřebovat?

Označení revizních dvířek je snadné.
Podívejte se na video a přesvědčte se sami.

  • Revizní dvířka
  • Samolepku HUP nebo BLESK
  • Pravítko či jiné měřidlo
  • Škrabku na led nebo pravítko na přežehlení samolepky

údržba

Je třeba připomenout, že všechny povrchy (nerez, pozinkovaný lakovaný a lakovaný Fe plech) vyžadují pravidelné ošetření a lze jej velmi snadno poškodit jak mechanicky - např. prostředkem s abrazivním (brusnou) složkou, tak i chemicky - použitím čistícího prostředku s obsahem agresivních látek, které jsou velmi účinné jako rozpouštědla.

Nerezové výrobky

Nerezové výrobky jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli, broušený nerezový plech 1.4301, AISI 304, brus 240 - potravinářská nerez. Tato ocel je odolná proti jedlým kyselinám.

Lakované pozinkované výrobky

Výrobky z pozinkovaného lakovaného plechu FeZn 1,00 s ochrannou fólií (DX 51 D).

Lakované výrobky z Fe plechu

Výrobky z Fe plechu necháváme lakovat v práškové lakovně dle vzorníku RAL. Zde probíhá pětistupňová chemická předúprava (např. odmaštění) a aplikuje se Alfipas - což je ochrana železných a ocelových povrchů.