lakování fotografií a grafiky na plech

Nabízíme ve smluvní lakovně lakování fotografií a grafiky na plech.
DECORAL SYSTEMS - NOVÁ ÚROVEŇ PRÁŠKOVÉHO LAKOVÁNÍ

Jaký má tento tisk výhody?

Neskutečná trvanlivost a odolnost nánosu i barev

Mechanická i chemická s celoživotní garancí. Nejedná se jen o tenkou povrchovou vrstvičku. Barvy zůstávají živé a lesklé. Tohle budete mít na věky věků.

Lak grafiky, fotek a imitace různých povrchů

Kovový profil přeměníme v jakýkoliv věrohodný povrch, jaký si jen můžete přát. Možnosti jsou takřka neomezené. Jsme schopní sublimací do vrstvu prášku nanést grafiku, fotografii, ... z plechu může být také dřevo, beton, cihla, nápis, zkrátka cokoliv.

Ošetření vhodné do interiéru i exteriéru

Díky naprosté odolnosti práškového lakování jsou kovové povrchy vhodné nejen dovnitř, ale i do venkovních podmínek. Oceníte jedinečnou úpravu do prostor, kde jiné řešení zkrátka neexistuje.

 

 

Zlepšení estetiského vzhledu finálního výrobku

Jsme schopní docílit nejrůznější úpravy, od vysokého lesku, matu, jemné struktury, až po hrubou skladbu typu ,,Salt Lake" (evokuje povrch vyschlého solného jezera)

Naprosto ekologicky a zdravotně nezávadné řešení

Práškové barvy neobsahují rozpouštědla, proto výrobky splňují přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Vyberte si úpravu, která myslí ve prospěch naší Země.

Zakázková výroba

Téměr všechny z nabízených výrobků je možné objednat i v atypických rozměrech. Zákazník však musí počítat jak s vyšší cenou a s příplatkem za výrobu atypu, tak i s delším dodacím termínem.

Jak postupovat?

 1. Nejdříve nám pošlete nezávaznou poptávku, buď na email info@mrizkydvirka.cz nebo můžete využít naše poptávkové formulář.
  - REVIZNÍ DVÍŘKA
  - VĚTRACÍ MŘÍŽKY
  - REVIZNÍ DVÍŘKA S SDK
  - PLECHOVÝ PLOT
 2. Poptávku zpracujeme do 48 hodin
 3. Jakmile schválíte námi zaslanou nabídku, vystavíme Vám 50% zálohu z celkové ceny zakázkové výroby.
 4. Na základě uhrazení zálohy bude zahájena výroba